פורטל הכשרות: כל מה שכשר במקום אחד

כשרות בחתונות

סגור לתגובות על כשרות בחתונות

בין אם אתם חוגגים אירוע קטן בבית או חתונה באולם או בטבע, חשוב להקפיד במדינה כמו ישראל על קייטרינג כשר לאירועים. חשוב להבין שכאשר אתם ניגשים לפתוח תיק ברבנות, הם ידרשו לראות את תעודת הכשרות של חברת הקייטרינג או האולם. מתחתנים בטבע דרך חברת קייטרינג? יש לוודא שיש לה תעודת כשרות. להלן כמה דברים שכדאי לדעת אל הזמנת השירות והכשרות.

תעודה בתוקף –  פתחתם תיק ברבנות והחתונה בעוד חצי שנה, יש להביא תעודה כמה שיותר רלוונטית למועד החתונה. את הכשרות מחדשים אחת לשנה ולכן עדיף להביא לרבנות תעודה שהיא כמה עם תאריך כמה שיותר קדימה. יחד עם זאת, כדאי לבקש את התעודה במעמד החוזה כדי שלכם יהיה ברור שמדובר במקום כשר ועל מנת שהחתונה לא תעלה על מוקש ברגע האחרון בגלל מחסור בתעודת כשרות.

משגיח כשרות –  אחד הסממנים לכך שהמקום כשר, הוא שיש משגיח כשרות בגן או אולם האירועים. במקרים רבים, הזוג אפילו משתמש בו כעד לחופה כאשר הם לא מצליחים למצוא אדם שימלא את התפקיד. גן אירוח שלא מעסיק משגיח כשרות, לא יכול לקבל את התעודה. יש לבדוק שהיא לא מזויפת ואחת הדרכים היא לבקש לראות שיש משגיח כשרות.

גלעט כושר – כאשר מדובר בחתונה הכוללת אורחים חרדים, כשרות רגילה עלולה שלא להספיק. למענם יש להזמין מנות גלעט כושר אחרת הם לא יסכימו לאכול בחתונה גם אם מדובר בחברת קייטרינג לאירועים קטנים. על מנות כאלה יש לשלם תוספת. בהרבה מאוד מקרים יספקו את המנות כאשר יש לפחות 10 אורחים. אחרת זה לא משתלם. אבל אם אתם עושים חתונה בבית –  ויש לכם אורחים חרדים, חשוב לדאוג למנות האלה גם אם מדובר בכמות מצומצמת של אורחים. לא כל חברת הסעדה יכולה לספק מנות גלעט כושר ולכן יש לבדוק זאת מראש.

הודיעו לאורחים על אופי הארוחה –  כאשר אורחים מגיעים לחתונה, הם יודעים שלא צורכים מוצרי חלב לפני האירוע כי המנות שיוגשו יהיו בשריות. אם אתם עושים אירוע אלטרנטיבי, כדאי להודיע לאורחים אם יוגשו מנות בשריות או צמחוניות.

קינוחי פרווה –  כמובן שחשוב לדאוג בכל מקרה שמוגשים קינוחים פרווה כך שאפשר יהיה לאכול אותם בכל מקרה לאחר מנה בשרית או חלבית. חשוב להקפיד על הגשה נקיה בין אם מדובר על מגשי אירוח או מזנונים. כדאי להתייעץ עם זוגות שהתחתנו שלא דרך אולם אירועים, במקרה ואתם עושים חתונה אלטרנטיבית על מנת לבדוק איך וכיצד צריך לדאוג לנושא הכשרות. למידע נוסף אתם מוזמנים להמשיך ולעיין במגזין הכשרות שלנו. כאת תמצאו מגוון שאלות שיש לכם בנושא מזון, אירועים וכמובן כל מה שקשור לעולם הכשרות. אז שיהיה לכם אירוע שמח, כשר ומהנה.

21/03/2017 |

התגובות סגורות.

עיצוב ובנייה ע"י קידום כהלכה | כל הזכויות שמורות פורטל הכשרות - כל המידע הכשר באינטרנט

שלום!

האתר עובר שדרוג – ובקרוב יושק מחדש.. לשליחת עדכוני כשרות והוספת עסקים / ומוצרי מזון למערכת – אנא שלחו למייל: [email protected]

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?
מעבר לסרגל הכלים