פורסם על-ידי
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

מרבית המסעדות בטווח הטילים נותרו סגורות בשבוע הראשון ללוחמה – חלק נכבד מהמסעדות הסגורות נפתח במהלך השבוע השני
הכתבה באדיבות מגזין מזון  

dreamhost-300-250
dreamhost-250-250
מדיקס250

מחקר שבוצע ע"י אתר המסעדות  2eatנמצאי כי בשבוע הראשון למבצע "עופרת יצוקה" כ- 89% מתוך 400 המסעדות, בתי הקפה והברים ברדיוס של  40ק"מ מעזה נותרו סגורים. לדברי נעם שקד, מנכ"ל אתר המסעדות  ,eat2בתחילת השבוע השני למבצע נפתחו בחזרה כ- %65 מהמסעדות ובתי הקפה באזור.
מסעדות באזור עוטף עזה יש ירידה של כ- %25במספר המבקרים או הסועדים בשעות הצהריים וירידה של כ- %55במספר הסועדים והמבקרים בשעות הערב.

לא רק המסעדות ובתי הקפה באזור עוטף עזה סובלים מאווירת המלחמה- אלא מאז תחילת המלחמה בעזה יש ירידה כוללת בכל הארץ של כ- %22בכמות המבקרים.

במסעדות רבות ארגנו מבצעים מיוחדים והאריכו את מבצעי הארוחות העסקיות גם לשעות הערב. מסעדות רבות באזור פועלות כרגיל , כגון מסעדת 'מיט מי' באשקלון , מסעדת 'פורטבלו' ביבנה ומסעדת 'המבצר' בבאר שבע.

מנגד לתופעת הירידה בכמות המבקרים במסעדות מאז פתיחת מבצע 'עופרת יצוקה' – מסעדות רבות מדווחות על עלייה שבין 7% ל- 10% בהזמנות טייק אווי של משלוחים לבית הלקוח, כאשר באזור תל אביב ישנה עלייה של למעלה מ- %20 בהזמנות הטייק אווי שרובה נובעת מחוסר חשק לצאת ולבלות ורגישות למצב הלאומי וחלק נובעת גם מהתופעה שבימי החורף הקרים תמיד יש עלייה בכמות הזמנות
הטייק אווי.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

meron zimmers
my matkonim
dreamhost-2
מדיקס468
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *