פורסם על-ידי
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

דוגמה אחרת לשימוש בטכנולוגיית המסרונים, שמנסה לענות על צורך קיים ובוער במגזר הדתי, היא שירות "SMS כשר – לפני שאוכלים מסמסים". מאחורי המיזם, שהחל בפעילותו לפני ארבעה חודשים, עומדים רוני סמט מירושלים ואליחי רובין מקדומים, שניהם בני 26, ושניהם סיימו לא כבר תואר ראשון בתקשורת אינטראקטיבית במכללת אריאל.

dreamhost-300-250
dreamhost-250-250
מדיקס250

"בדיעבד, הרעיון למיזם עלה לשנינו כשהיינו עוד בצבא", מספר סמט, "היינו מגיעים לדוכן מזון לא מוכר שיש לו תעודת כשרות, אבל אין לדעת אם היא מזויפת או לא. בהמשך נפגשנו בלימודים, וכחלק מפרויקט הגמר עבדנו על פורטל עסקים כשרים בתחום המזון, שאותו הגשמנו בסיום הלימודים. אנו מקבלים עדכונים ובד"צים מהרבנות, ומעדכנים באופן תדיר על תעודות מזויפות ועל עסקים כשרים. עוד חשבנו על שירות שאילתות שיהיה נגיש גם כשאדם לא מול המחשב, ומחפש עסק כשר בסביבתו. כך נולד ה-SMS הכשר – ניתן לשלוח שם עסק וכתובת, ולקבל בתוך כמה שניות הודעה אם לעסק יש תעודת כשרות. כמו כן אנו מעדכנים ב-SMS אילו מסעדות קיבלו תעודות ומאילו מסעדות הוסרו התעודות".

במיזם הסלולרי השקיעה חברת טלכלל. המאגר כולל 3,000 עסקים בכמאתיים יישובים. את הקמת הפורטל מימנו השניים מכיסיהם, "עשרות אלפי שקלים", אומר סמט ומלמד על הטרפיק: "כיום יש לנו מאה גולשים מדי יום בפורטל, ומאז שעלה שירות ה-SMS התקבלו עשרות שאלות. בימים אלה אנו גם נמצאים בקשר עם משקיע, ומתכננים להרחיב את השירותים בפורטל ובשירות ה-SMS".

פורסם ב- 13.8.2009

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

meron zimmers
my matkonim
dreamhost-2
מדיקס468
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *